Еве што ќе се случи во продолжението на серијата СЕКСOT И ГРАДOT! Кери Бредшо во неволја!

19 јули, 2021
316808_untitled-1000x0_f

Новите епизоди од серијата „Сексот и градот“ ќе донесат неочекувани пресврти!

Сите со нетрпение го очекуваат продолжението на култната серија „Сексот и градот“, и иако новите епизоди сè уште се снимаат, откриени се некои детали, кои го следат животот на Кери, Шарлот и Миранда.

Детали за сценариото излегоа во јавноста и откриваат каква врска има Кери Бредшо со нејзиниот сопруг, кој го игра Крис Нот. Ким Катрал, која го толкуваше ликот на Саманта, нема да се појави во новата сезона, што предизвика голема вознемиреност кај многу гледачи.

Според „Page six“, по спектакуларната венчавка и заедничкиот живот, Кери и Биг сега ќе живеат одделно, бидејќи се во болен развод. Кери сега има педесет години и е водителка на подкаст, а со Биг води бракоразводна парница околу поделба на имотот.

– Снимав подкаст, миејќи ја косата. Да, не јадев ниту спиев, но барем се чувствував добро во бракот. Сега сум само една од сопругите за кои се грижел? – е една од сцените што ќе се појават во серијата.

Дали Биг ќе се појави во новата сезона, останува да видиме кога ќе започне емитувањето, бидејќи продуцентите чуваат многу работи во тајност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi