(Фото) Од Копаоник на Маврово: Викторија Лоба на пролетно скијање

29 март, 2021
loba

Пејачката Викторија Лоба не крие дека обожава зимски спортови, па често оди на планина. Таа викендот го помина во скијање на Маврово, каде што сè уште има снег, иако е веќе пролет. Викторија објави неколку фотки на Инстаграм и покажа дека се забавува.

Не е првпат оваа сезона Лоба да оди на скијање. Таа претходно веќе беше на Копаоник, со својот свршеник Ѓорѓи и неколку заеднички пријатели.

Текстот е преземен од Info.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris