ГИ ПОКАЖА ОБЛИНИТЕ, НО ИЗГЛЕДА МАЛКУ ПРЕТЕРАЛА Фановите брутално ја осудија Ким Кардашијан за оваа фотографија во минијатурно бикини (ФОТО)

3 август, 2021
Screenshot_6

Нејзината објава собра повеќе од пет милиони лајкови

Најпознатата ријалити sвезда Ким Кардашијан сподели фотографија со своите следбеници на Instagram. Имено, Ким позираше на плажа во мини бикини и ги истакна облините.

Како и секогаш, таа доби бројни пофалби, но некои од фановите тврдат дека премногу користи фотошоп и дека претерала со уредување на нејзините фотографии на социјалните мрежи.

– Колку време ти требаше така да ја уредиш фотографијата – ја праша еден од следбениците.

– „Може да признаеш дека си ја фотошопирала фотографијата“, „Ти си вистински професионалец за уредување фотографии“, „Ова е тотално фотошопирано“ – додаваат други.

Дали овие фотографии се обработени во Фотошоп или не, проценете сами.