Го напишала неговото име со крв: Зошто се распадна бракот на Анџелина и нејзиниот прв сопруг, на кој му се врати по 24 години?

17 јуни, 2021
andjelina-dzoli-830x0 (1)

Американскиот актер Џони Ли Милер се најде во центарот на вниманието овие денови откако неговата поранешна сопруга Анџелина Џоли беше видена како влегува во неговиот стан со шише вино, каде ја минаа вечерта заедно.

Имено, 48-годишниот актер беше фотографиран ден потоа во неформално издание, но со уморно лице, па многумина заклучија дека непроспиена ноќ е зад него, особено откако беше видена Анџелина како доаѓа кај него. Тоа беше доволно за да се започнат гласините за обновената романса на поранешните сопружници кои беа во брак од 1996 до 1999 година.

Дека се случува нешто сериозно, сведочи и фактот дека по независната посета кај Џони, Анџелина го зела со себе синот Пакс за да се сретнат двајцата.

Поранешните сопружници се запознаа на снимањето на филмот „Хакери“ во 1995 година и брзо се зааубија, а Анџелина тогаш имаше само дваесет години.

Нивната свадба се смета за една од најневообичаените во историјата на Холивуд, бидејќи актерката се појави облечена во црни кожни панталони и бела маица со името на Џони напишано во сопствената крв, наместо во венчаница.

Таа објасни дека ова требало да претставува подготвеност на жртвата за љубов и дека самата ја нацртала крвта со хируршка игла.

  • „Тоа е твојот сопруг, односно човекот со кој наскоро ќе се омажиш. Може да се жртвувате малку за него, за сè да стане посебно“ – изјави таа за Њујорк Тајмс.

Но, по бракот, таа наскоро призна дека чувствува дека го изгубила својот идентитет.

  • „Беше чудно веднаш да се омажам, некако го изгубив идентитетот. Одеднаш станав нечија сопруга, како да сум изгубил половина од себе“ – објасни тогаш Анџелина.

Двојката се раздели во 1997 година, наводно, поради зафатен деловен распоред, а во 1999 година, тие официјално го завршија разводот, но останаа во пријателски односи.

Анџелина никогаш не го криеше жалењето што не успеаја да го спасат бракот.

  • „Џони и јас никогаш не се скаравме и никогаш не се повредивме. Јас навистина сакав да бидам негова сопруга, навистина сакав да му се посветам“ – изјави таа за „Калгари Сан“.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi