ГОЛИТЕ БУТИНИ И БУЈНИТЕ ГРАДИ НА ВИКТОРИЈА ВИЛЈАРОЕЛ: Ги распамети обожавателите со слики од птичја перспектива (ФОТО)

22 мај, 2021
Viktorija

Мрежите засветкаа.

Поранешната „десна рака“ на најбогатата старлета Кајли Џенер, убавата и згодна Викторија Вилјароел, го одзеде здивот  на обожавателите со нови фотографии, особено на оние од посилниот пол.

Убавицата, која работеше за старлетата 7 години, објави две слики во мал костим за капење и го „сруши“ Инстаграм!

Таа позираше покрај базен, нозете ги брчкаше во водата додека голите бутови и бујните гради „блескаа“ на сите страни.

Жешката Венецуелка воодушеви повеќе од милион и пол фанови, кои ги коментираа и лајкнуваа „жешките“ фотографии од птичја перспектива.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi