ХАЛИ БЕРИ воодушеви на социјалните мрежи во гепард дезен: Холивуд и завидува на ова (ФОТО)

7 мај, 2021
191c27ad4a76daee34127d4dba88f05742fb7a12

Хали Бери има 54 години малку е да се каже дека изгледа одлично.

Актерката објави слика на која носи боди со дезен на гепард и долги чизми со ист принт.

Хали Бери отсекогаш ја сакала модата и била забележана без оглед каква е нејзината модна комбинација. Таа исто така може да носи романтично скроени фустани, но и овој попредизвикувачки стил. Таа долго време важеше за една од најдобро облечените жени во светот.

Убавата холивудска актерка неодамна откри дека има ново момче, имено е во врска со музичарот Ван Хант. Хали беше во брак три пати. Првиот пат беше во 1993 година за Дејвид Џастис, втор пат се омажи за кантавторот Ерик Бенет во 2001 година, а третиот пат во 2013 година за актерот Оливер Мартинез, со кого го има и синот Мејс Роберт.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi