ХИТ! РАПЕРКАТА ПОЗИРАШЕ ЦЕЛОСНО ГОЛА, ВНИМАНИЕТО ГО ОДВЛЕКОА БОМБАСТИЧНИТЕ РОЗОВИ ПАПУЧИ: Инстаграм СЕ БЛОКИРАШЕ од лајкови! (ФОТО)

12 мај, 2021
936879_profimedia0202591562_ls

Минаж позираше гола, но розовите папучи привлекоа најголемо внимание

Раперката Ники Минаж објави фотографии на својот Инстаграм каде седи на маса целосно гола, но покриена со перници за да не ги покаже бујните облини.

Телото го украси со разни нараквици, обетки и ѓердани, но вниманието, секако, го украдоа розовите крокс папучи што ги носи на нозете.

Дека нејзините обувки го привлекоа вниманието на нејзините следбеници докажува и фактот дека, како што пишува „Пејџ Сикс“, благодарение на нејзината објава, скокнала продажбата на розовите крокс папучи.

За еден ден, споменатата фотографија собра повеќе од четири милиони лајкови, а на тоа веројатно влијаеше и фактот што Ники немаше објавено ништо на Инстаграм од јануари, кога настрада нејзиниот татко.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi