Испливаа деталите за најочекуваното интервју: Прикажан е делот во кој Меган упатува нови обвинувања против кралското семејство!

4 март, 2021
download

Меган Маркл и принцот Хари дадоа интервју за водителката Опра Винфри, а веќе со денови излегуваат во јавноста изјави што откриваат доволно сами од себе. Интервјуто е предвидено да се емитува на 7 март.

Меган Маркл го обвини британското кралско семејство за ширење лаги за неа и принцот Хари, а во едно интервју и објасни на познатата водителка Опра Винфри зошто решиле да зборуваат за сè. Си-Би-Ес објави уште еден извадок од интервју кое го чека целиот свет, а ќе се емитува викендов.

„Не знам како можам да очекувам да молчиме по сето ова време, ако сè уште има луѓе во кралското семејство кои активно шират лаги за нас“, изјави Меган на водителката, запрашана што мисли дека ќе реагира Бакингемската палата на интервјуто Меган додаде дека постои ризик таа и Хари да изгубат многу, но не скоро колку што веќе изгубија.

Инаку, Бакингемската палата реагираше на обвинувањата дека Меган Маркл ги злоупотребувала своите службеници додека таа сè уште била дел од кралското семејство, што за Тајмс го изјави висок член на персоналот на палатата Кенсингтон, Џејсон Кнауф. “Ние сме многу загрижени. Нашиот тим за човечки ресурси ќе ги испита околностите опишани во овој напис”, рече Бакингемската палата во средата.

90-минутно интервју со Меган и Хари е предвидено да се емитува на 7 март. Досега протекоа некои детали кои откриваат многу самостојно. Пред некој ден беше објавено дека Хари рекол дека историјата ќе се повтори и тој признал дека напуштањето на кралското семејство било неверојатно тешко за него.

Но, кога Опра праша како се чувствува на суд, Меган откри дека кралскиот живот е неподнослив за неа, по што ја праша дали сама молчела за тоа или била принудена да молчи. Во вториот дел од објавата, Хари признава дека му олеснило што ја имала Меган со себе и дека не можел да замисли низ што требало да помине неговата мајка самостојно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi