Израелската актерка од „Wonder Woman“ објави среќна вест!

2 март, 2021
1417159

Убавата актерка Гал Гадот, која ја познаваме како суперхеројот „Wonder Woman“, повторно ќе стане мајка

Атрактивната 35-годишна Израелка, која еднаш ја освои титулата Мис на Израел, го чека своето трето дете, а среќната вест ја сподели со своите обожаватели на социјалните мрежи. На синоќешниот „Златен глобус“, Гал предизвика гласини за бременост појавувајќи се во бел фустан кој и ја криеше половината, а сега ја потврди среќната вест.

Инаку, акциониот филм „Wonder Woman 1984“ за време на Божиќниот викенд во киносалите ширум светот собра околу 36,1 милиони долари, што беше најголем профит на благајните на американските кина од првото затворање на почетокот на проширувањето на Ковид-19 во март, но бројките се само дел од вообичаената заработка на почетокот на дистрибуцијата на високобуџетни филмови во нормални околности.“,

Атрактивната 35-годишна Израелка, која еднаш ја освои титулата Мис на Израел, го чека своето трето дете, а среќната вест ја сподели со своите обожаватели на социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris