Ја изгуби главата за новото момче, споделуваат страсти и бакнежи каде и да одат и не им е грижа што ќе кажат другите за тоа

9 мај, 2021
alessandra-ambrosio

Алесандра Амбросио е снимена со своето ново момче Ричард Ли на плажа во Санта Моника каде што беа главна атракција.

Пензионираниот ангел и славна манекенка на Викторија Сикрет, Алесандра Амбросио беше уловена на плажа во Санта Моника како разменува страсти и бакнежи со своето ново момче Ричард Ли, а папараците и љубопитните погледи изгледаше дека воопшто не ги допираат

40-годишната Алесандра го привлече вниманието со својата беспрекорна линија додека уживаше во романтични моменти со својот нов избраник. Двојката неодамна беше видена заедно на романтична вечера во ресторан во Лос Анџелес и оттогаш не се разделија еден од друг.

Пред него, таа беше свршена со претприемачот Џејми Мазур со кого ја има 12-годишната ќерка Ања Луиз и 9-годишниот син Ноа Феникс. По неколку години врска, тие се верија во 2008 година, но свршувачката ја раскинаа во 2018 година.

Откако раскина со Џејми, Алесандра започна врска со Италијанецот Николо Одди, но по нешто повеќе од две години раскина и со него.

Згодната Бразилка ја започна својата кариера во светот на модата како тинејџерка, а откако се етаблираше како супермодел, соработуваше со најпознатите модни куќи како Долче и Габана, Гучи, Москино, Прада, Шанел и Живанши, а многу години беше и ангел на Викторија Сикрет.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi