КЕЈТИ ХОЛМС И ИТАЛИЈАНЕЦОТ РАСКИНАА? „Ја користеше за слава“

13 мај, 2021
profimedia-0477201401-1

По почетниот занос и среќа, на актерката и дојдоа преку глава советите од пријателите.

Холивудската актерка, 42-годишната Кејти Холмс, наводно, решила да ја прекине својата едногодишна врска со италијанскиот готвач, 33-годишниот Емилио Витоло Џуниор, инаку наследник на њујоршкиот ресторан Emilio’s Ballato. Од пишувањата дека се повеќе се приближуваат до олтарот, до фактот дека нивната романса е под големо прашање бидејќи ќерката на Кејти, Сури во моментов е приоритет.

Katie Holmes

‘Кејти реши да раскине откако доби лошо претчувство за нивната врска. Изгледаше дека не се сложуваа добро, па таа реши да се повлече. Таа дури започна да се прашува дали Емилио има скриени мотиви во врската. Прво, нејзините пријатели ја предупредија дека Емилио ја користи само за слава. Таа беше заслепена од љубовта и одби да ги слуша пријателските совети, но кога заврши фазата на првите пеперутки во нејзиниот стомак, таа започна да се прашува дали тие навистина биле во право цело време“, изјави неименуван извор за „In Touch Weekly“.

Katie Holmes i Suri Cruise

Наводно, готвачот не го прифатил лесно раскинувањето. Иако влегол во врска со Кејти уште додека бил свршен со неговата партнерка Рејчел Емонс, се чини дека тој сепак се вљубил во Холмс и се надева дека двајцата ќе можат да ја надминат оваа криза за да можат да продолжат таму каде што застанале со нивната врска.

Наводите на таблоидите сè уште не се потврдени. Некои медиуми наведуваат дека во последно време не се гледаат заедно во јавноста само затоа што обајцата се занимаваат со деловни обврски. Актерката моментално снима нов проект „The Watergate Girl“, додека Витоло му помага на својот татко во семејниот ресторан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi