КИМ КАРДАШИЈАН НАЈДЕ НОВО МОМЧЕ! Тој е безобразно богат, а се запознале на роденденска забава!

7 јуни, 2021
2542623_profimedia0373840838-1_ls

Поминаа само неколку месеци од шокантната вест дека ријалити sвездата Ким Кардашијан се разведува од раперот и моден дизајнер Канје Вест, па никој не можеше да биде сигурен дали Ким е сè уште тажна или подготвена да продолжи понатаму.

Одговорот се чини дојде кон крајот на минатата недела, кога Кардашијан присуствуваше на роденденска забава во Беверли Хилс, чиј домаќин беше британскиот милијардер Џејми Рубен.

Познавачите на случајот наведуваат дека Ким ја посетила неговата забава со мотиви посилни од пријателство, па иако беше сингл до неодамна, странските медиуми деновиве зујат за можноста токму Ким да го сменила тој статус.

Kim Kardašijan

Ќе дознаваме повеќе детали за богатиот Рубен, но најпрво се прошири информацијата дека неговото семејство е многу влијателно во Велика Британија, па затоа се споменуваат и неговите блиски врски со сегашниот премиер Борис Џонсон.

Овој милијардер фрлил око на најпознатата Кардашијанка, а очигледно, ни таа не останала имуна на неговиот шарм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi