Клои Кардашиан се верила…

21 февруари, 2021
pjimage-2021-02-21t180606-600

Иако тврдеше дека никогаш нема да му прости за прељубата со најдобрата пријателка на нејзината сестра Кајли Џенер (23), Џордин Вудс (22), парот се смири пред неколку месеци.


Ријалити sвездата Клои Кардашиан (36) и кошаркарот Тристан Томпсон (29) се свршија, а среќната вест беше потврдена на социјалните мрежи. Популарната ријалити sвезда рекламираше чевли кои „паднаа во втор план“ бидејки вниманието го зема големиот дијамантски прстен кој ги привлече погледите на следбениците.

Дали тие? – напиша писателката Морган Стевар, и Клои кратко време и ја потврди среќната вест: ‘Да, тие се’.


Иако тврдеше дека никогаш нема да му прости за прељубата со најдобрата пријателка на нејзината сестра Кајли Џенер (23), Џордин Вудс (22), парот се смири пред неколку месеци.

Сепак, се чини дека ова не е само за помирување, така што сите тројца можат да поминат повеќе време заедно, туку станува збор за Клои што му дала нова шанса со оглед на тоа што Тристан долго се бореше околу нив и бараше откуп.


Клои е свесна дека јавноста ја осудува бидејќи сметаат дека не требаше да му прости за тоа, но таа тврди дека сака само да бидат семејство.

-Она што многумина го забораваат е дека имаме дете и дека тоа никогаш нема да се промени. Нашата ќерка е наш приоритет и така се однесуваме – рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi