КОНЕЧЕН КРАЈ: Џеј Зи повторно ја изневери Бијонсе со младата музичарка?

11 февруари, 2021
Screenshot-from-2021-02-11-10-52-38

По долгогодишно молчење и негирање во медиумите, раперот Џеј Зи, во 2017 година, реши да зборува за неговиот брак со музичарката Бијонсе Ноулс и неверството. Во големото интервју за „Њујорк Тајмс“, славниот рапер тогаш ја отвори душата и ја пушти јавноста во неговиот приватен живот, признавајќи дека бил неверен во минатото, но исто така открил што на крајот го спасило нивниот брак.

‘Знаете, многу луѓе едноставно би се откажале од сè, па денес стапката на разводи се искачи на околу 50 проценти, само затоа што тие не знаат како да ја прифатат вистината. Најтешко е да ја видите болката на лицето на вашата сакана заради она што сте го направиле, а потоа сами да се справите со тоа. Многумина не можат да се соочат со себе. Не можам да погледнам во длабочините на себеси, па затоа е најлесно да се оддалечам. И двајцата бевме среде ураган. И тоа беше крајно непријатно. Разговаравме многу и успеавме да ги решиме сите несогласувања. На крајот на денот имаме почит едни за други. Мислам дека е она неверојатна“, призна Џеј Зи, кој исто така одеше на брачни терапии со Бијонсе.

Иако оттогаш се чинеше како да се решени сите несогласувања и проблеми, во американските медиуми кружат гласини дека раперот неодамна повторил грешки од минатото и дека Бијонсе, овој пат, нема да му прости на неверството. ‘Очигледно е посилно од него, тој не може да одолее на другите жени, па повторно ја изневери својата сопруга. Се вели дека е музичарка во доцните 20-ти години, на која и помагал во музичката кариера. Тие се сретнаа неколку пати во деловна активност, а потоа сето тоа ескалираше и тие завршија во кревет. Сега тој жали за тоа “, рекол изворот.

Покрај тоа, тој додаде дека Бијонсе му поставила ултиматум на нејзиниот сопруг пред три години – „ако ме изневериш уште еднаш, ќе има конечен крај меѓу нас“. Дали е ова вистина, дали еден од најмоќните парови наскоро ќе тргне по својот пат или е само еден од озборувањата по ред, сè уште не е познато.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi