Латино дивата ја доведе линијата до совршенство, никогаш попредизвикувачка

4 јуни, 2021
џеј-ло-1-1

Американска актерка и пејачка фатена на улица

Уште откако одекна веста за обновената романса помеѓу Џенифер Лопез (51) и Бен Афлек (48), папараците ја следат латино дивата.

Познато е дека актерката и пејачка поминува многу време во теретана секој ден, што може да се види по нејзината беспрекорна фигура. Сега е фотографирана во друштво на нејзиниот менаџер Бени Медина на пат кон теретана, а нејзиното издание привлече големо внимание.

Како и секогаш, латино дивата избра хеланки и маица за вежбање, веројатно најудобната комбинација.

Моделот хеланки што ги избра заради металниот сјај не е привлечен за носење бидејќи женската фигура не изгледа цврста во нив.

Повеќето спортски модели се направени специјално за визуелно зајакнување на фигурата и подигнување на задникот, и токму затоа на жените им се допаѓаат повеќе од моделот што го носеше Џеј Ло.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi