Мајли Сајрус не е воодушевена од машкото тело, повеќе ја привлекуваат женските: Таа објасни сè на свој начин!

20 јануари, 2021
majli-sajrus-460x0

Девојките се многу позгодни. Сите тоа го знаеме – изјави славната пејачка.

Американската пејачка Мајли Сајрус (28) во неодамнешното интервју откри дека повеќе ги привлекуваат женски тела отколку машките.

Имено, познатата пејачка призна дека машките тела не ја возбудуваат толку како женските. Поранешната Ѕвезда на Дизни, која е бисексуалка, вели дека сè се сведува на естетиката.

Девојките се многу поубави. Сите го знаеме тоа – рече таа.

Мислам дека секој може да се согласи со тоа уште од античко време кога правеа скулптури во вид на пенис – додаде таа.

Секој знае дека градите се поубави од м*дата – заклучила младата пејачка која неодамна ја украси својата куќа со бројни секс играчки наместо новогодишна елка и топчиња.

– Ги купувам за себе, но на крајот ги користам само за внатрешно уредување. Се*сот и дизајнот на ентериер одат рака под рака – се пошегува таа.

Ова не е прв пат Мајли да користи вибратори за двојна намена. „Би купила дилдо и не би го користела во спалната соба, бидејќи сакам како тоа изгледа на моето биро“, рече Мајли, која е склона кон разни ексцентрични потези во животот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris