Меган Фокс и нејзиното момче „кирија“ за вилата плаќаат 30 000 американски долари: 5 бањи, базен, спа центар, спортски терен…

17 јуни, 2021
megan-foks-masin-gan-keli-830x0

Покрај главната вила, во која живеат гулабчињата, на имотот има и куќа за гости која се изнајмува одделно

Американската актерка Меган Фокс (35) и нејзиното момче Машин Ган Кели (31) уживаат во луксузна вила што ја изнајмуваат за 30 000 долари месечно.

Меган и Машин живеат заедно, и бидејќи не го купија имотот, го изнајмуваат за вртоглава сума само еден месец, но според она што е во рамките на имотот, би рекле дека вреди секој долар.

Вилата се простира на 5.300 метри квадратни и има пет спални соби и пет бањи, базен, спа центар, терен за кошарка и тераса од главната просторија на станот.

Покрај главната вила, во која живеат гулабчињата, на имотот има и куќа за гости, која се изнајмува одделно. Па, ако некој сака да биде сосед со убавата актерка и нејзиното момче, може да го стори тоа, но ќе мора да издвојува илјадници долари месечно.

Куќата е изградена во април годинава, а извори на „The Post“ велат дека Меган и Машин се доселиле минатиот месец.

Да се потсетиме, Меган го остави својот сопруг, актерот Брајан Остин Грин и нивните три деца поради Машин. Раперот, поради кој Меган го растури семејството, на крајот на 2020 година, започна со терапија за лечење од наркотици, токму поради убавата актерка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi