МИЛЕНИКОТ НА ДЕВОЈКИТЕ СНИМЕН ПРЕД НОЌЕН КЛУБ: Завршени БЕЗ КОШУЛА, но причината е СТРАШНА, полицијата за малку не интервенираше! (ВИДЕО)

5 јуни, 2021
2596647_zejnmalik_ls

Музичарот и поранешен член на групата „One Direction“, Зејн Малик е снимен како учествува во напнат судир пред еден бар во Њујорк.

Видеото објавено од американскиот портал наменето за забава е направено ноќе, а се гледа како лутиот Зејн пцуе непознат маж.

Според странските медиуми, Зејн го напуштил клубот да запали цигара кога дошло до конфликт со група мажи. Наведено е дека непознат човек на Зејн му рекол хомофобични навреди, а музичарот го нарекол копиле.

Други луѓе се вклучиле во остриот конфликт, обидувајќи се да ја смират ситуацијата. Зејн ја соблекол маицата за време на конфликтот, но не е познато зошто го сторил тоа. Немало сериозна борба па немало потреба од полиција.

Зејн Малик живее во Њујорк со моделот Џиџи Хадид и нивната ќерка Каи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi