НА КЕЈТИ И ЕМИЛИО ИМ СТИГНУВААТ БЛИЗНАЦИ? „Нејзините соништа сега се остварија“

13 февруари, 2021
katieholmes.jpeg

Ако им се верува на пишувањата на странските медиуми, 14-годишниот Сури наскоро треба да добие не еден брат или сестра, туку двајца! Дали ќе им биде љубоморна на малите?

Од кога беше снимена на крајот на минатото лето со осумгодишниот италијански готвач Емилио Витол, што исто така потврди дека повторно пронашла љубов, 42-годишната актерка Кејти Холмс не престанува да ги пополнува медиумските колумни со детали за навидум многу интересната врска. Од тоа како беше прифатена во италијанското семејство преку врската на готвачот со нејзината 14-годишна ќерка Сури до природата на Емили што ги загрижува пријателите на актерката – сето тоа се теми за кои се пишуваше во последните месеци, а беше напишана и последната од списанието New Idea, така што парот наскоро треба да ја круниса својата љубов и тоа со близнаци.

Имено, иако првите гласини за нова бременост беа лансирани во ноември минатата година кога извор на списанието „Women’s day“, меѓу другото, изјави дека парот, кој наводно ја криел бременоста, веќе имале припремена соба и други работи за бебето, New Idea сега остави чекор понатаму во кој се наведува дека Сури наскоро нема да добие само еден брат или сестра, туку двајца.

Кејти не мислеше дека Сури ќе ги подари братот или сестрата, но сега нејзините соништа се остварија, започна изворот на споменатиот медиум, велејќи дека актерката отсекогаш сакала да има близнаци, а сега таа желба треба да се оствари.

„Кејти и Емилио активно работат на тоа, и ако не успеат да зачнат близнаци по природен пат, ќе се обидат преку медицинско потпомогнато оплодување“, објасни за таблоидот неименуван извор, наводно близок до 42-годишникот.

Иако нема официјална потврда за бременоста, истиот извор додаде за споменатите медиуми дека парот е многу возбуден од проширувањето на семејството и прашање на време е кога ќе ја споделат среќната вест со јавноста.

‘Кејти се чувствува благословена што е со маж кој се однесува со неа како принцеза. Луди се едни по други и без оглед на тоа што мислат луѓето за разликата во годините и претпоставките дека ова е само романса, двајцата на врската гледаат како на нешто што е на долг рок ’, заклучи извор близок до парот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi