На несреќа на обожавателите, Шон Мендес е сеуште опседнат со својата Камила

27 јуни, 2021
profimedia-0616890213

Среќни како мали деца беа музичарите Камила Кабело и Шон Мендес кои минатата недела уживаа во забавниот парк Universal Studios Hollywood. Музичката двојка, која е во врска веќе две години, направи приватна турнеја низ паркот во Калифорнија и на целодневното патување најмногу ги воодушеви возот на смртта. За време на возењето на оваа атракција, 24-годишната девојка весело ги креваше рацете во воздухот, а нејзиниот две години помлад партнер продолжи да се смее. Иако беа далеку од гламурот што го покажуваат на црвените теписи, ги препознаа голем број обожаватели кои сакаа да се фотографираат со нив, а парот им удоволи скоро на сите.

mendes i cabello

Да потсетиме, пејачката неодамна беше во центарот на вниманието поради својот изглед. Откако на социјалните мрежи започнаа да кружат гласини дека младиот музички пар, 24-годишниот кубанско-мексикански пејач и 22-годишниот канадски кантавтор Шон Мендес го очекуваат своето прво дете, се чини дека пејачот решил да стави крај на гласините. „Дали Камила го крие трудничкото стомаче’ е прашање што ги интригираше обожавателите се до викендов кога парот се појави на плажа во Мајами, а Камила исто така гордо шеташе во костим за капење и покажа како се уште треба да се чека менувањето на пелени. Но, со овој потег, младата музичарка си направи лоша услуга затоа што веднаш по ставањето крај на гласините за бременост, ги започна оние за видливо полна линија и акумулирани килограми.“

cabello

Позната по своите секси облини и атрактивен изглед, за кој честопати беше почестувана со бројни комплименти, 24-годишната девојка се здебели неколку килограми во последните месеци, а тоа особено се покажа на најновите фотографии од плажа. И иако многумина го поддржаа нејзиниот нов изглед, Камила беше критикувана и на социјалните мрежи од оние кои сметаат дека порано изгледала многу поубаво.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi