НЕ Е ВИДЕНА ОД 20 ЈАНУАРИ Конечно се дозна каде е Меланија Трамп

7 мај, 2021
profimedia-0442900003

Иако сите мислеа дека ќе се разведе од Доналд Трамп, Меланија ужива во брачниот живот повеќе од кога било

Поранешната американска прва дама Меланија Трамп последен пат ја видовме на 20 јануари кога, на денот на инаугурацијата на Бајден, таа седна во авионот со насмевка во прекрасна црна облека и излезе од него во разнобоен фустан на Гучи. Семејството Трамп оттогаш живее во Мар-а-Лаго, Палм Бич, а американските медиуми често пишуваат дека 51-годишната Меланија уживала во спа третмани во приватен клуб во последните месеци и се дружела со својот син, 15-годишниот Барон.

На крајот на април, во пресрет на нејзиниот роденден, таа вечераше во клупскиот ресторан со нејзиниот сопруг, неговата ќерка Иванка и зетот Џеред Кушнер, но извор близок до семејството вели дека таа е многу самостојна и не сака да се повлече од медиумите. Нејзиниот портпарол за „Пипл“ изјави дека Меланија ужива во животот во Мар-а-Лаго и дека е фокусирана на мајчинството, но работи и на разни проекти за кои ќе треба повеќе време да се завршат.

„Меланија оди во спа центар двапати на ден, а во меѓувреме руча со сопругот на тремот опкружен со градина. Нејзините родители понекогаш им се придружуваат на вечера. Би сакала повеќе да патува низ светот и подобро да ја запознае Африка, во која се вљубила при нејзината прва посета. Иако сите мислеа дека ќе се разведе од Доналд, нивниот брак е посилен од кога било и таа е пресреќна што повеќе не се во центарот на вниманието на јавноста “, изјави неименуван извор.

Но, и покрај фактот дека не е активна во јавноста, Меланија постојано се занимава со хуманитарна работа, а по нејзина иницијатива беа покренати многу големи мисии. Во средината на февруари, Словенката отвори профил на Твитер под името „Канцеларијата на Меланија Трамп“. Таа не прецизираше што работи во моментов, но се шпекулира дека станува збор за добротворни активности. Еден од твитовите предизвика голема реакција во јавноста. Тој беше упатен до кралицата Елизабета и нејзиното семејство, по повод смртта на принцот Филип. На почетокот на објавата беше гласено: „Претседателот Трамп и јас изразуваме најдлабоко сочувство“ и многумина се пошегуваа дека Меланија очигледно не била свесна дека Доналд повеќе не е претседател.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi