НЕ СЕ ЗНАЕ КОЈА ИЗГЛЕДА ПОДОБРО Мадона и нејзината ќерка со провокативни селфи фотографии (ФОТО)

14 јуни, 2021
635274542a4a9e1957d0c266afc0038a74a2c6ad

Мадона сака да прави селфи во бањата, а овој пат се фотографираше во кожен костим за капење.

Мадона се врати во Њу Јорк за да ги заврши новите песни, но на Instagram објави свежи слики во бикини. Таа се фотографираше во бањата, а истовремено нејзината ќерка Лурд објави слика во бикини од плажа.

Селфи во бањата во кожени бикини

Мадона е мајка на 6 деца и сликата во кожено бикини ја потпиша со зборовите:

„Нов живот, Њу Јорк, повторно отритие“, вели Мадона.

Кога напишала „ Re-Invention “, таа најверојатно мислела на турнејата и серијата неверојатно успешни концерти што ги имаше во 2004 година и кои сигурно би сакала да ги повтори. На обожавателите од воодушевување им се допадна сликата и коментираа со зборовите: „Преубаво, ни недостасуваа твоите слики од бањата“.

Лурд е бунтовна како и нејзината мајка

Лурд (24) покажа дека крушата не паѓа подалеку од дрво, затоа што и таа ја објави својата слика во бикини. Не носи кожа, туку зелено бикини и има фантастично тело.

За разлика од мајка си, Лурд нема обликувано тело.

Лурд често објавува слики од плажа или од забави со пријателите. Не се двоуми да објави слики со цигари и алкохол, што уште еднаш докажува дека е ќерка на својата мајка, која исто така беше бунтовна во младоста.

Лурд е најголемата ќерка на Мадона, бидејќи пејачката посвои четири деца од Малави. Во 1998 година, Мадона ја напиша и ја посвети песната „Little Star“ на нејзината ќерка Лурд. Нејзиниот татко е Карлос Леон, додека таа го доби малиот Рок Мадона со режисерот Гај Ричи.

Мадона прилично го крие својот приватен живот, но Лола очигледно ќе тргне по стапките на нејзината мајка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi