Никол Кидман се изобличи, светски познатата актерка го смени личниот опис со естетски операции! (ФОТО)

29 април, 2021
profimedia-0519160282_1000x0

Од слатка и мила таа се претвори во пластична кукла

Никол Кидман веќе некое време привлекува внимание и ги шокира своите обожаватели со промените во изгледот, но не поради актерските трансформации, туку поради естетските процедури кои целосно и ја променија физиономијата.

Nikol Kidman

Откако беа објавени фотографии од снимањето на филмот во кој тој игра со Хавиер Бардем, обожавателите на социјалните мрежи коментираа дека оскаровката повеќе не личи на себе, и изразија страв дека поради затегнатото лице со ботокс и филери, веќе нема да има мимика адекватна на улогата.