Опра е лута на Хари што го расипа изненадувањето пред големото интервју!

6 март, 2021
Oprah-Harry.jpeg

Најочекуваното интервју на принцот Хари и Меган Маркл со легендарната водителка ќе се емитува од недела до понеделник 7/8. Март, но Хари не можеше пред тоа да го држи „јазикот во уста“

Додека целиот свет со нетрпение го чека првото големо интервју на принцот Хари и Меган Маркл по напуштањето на кралското семејство, кое ќе го има со водителката Опра Винфри ноќта од недела до понеделник во два часот по полноќ, а околу што Story.hr ќе го пренесе во живо, Хари успеа со својата непромисленост да ја налути Опра и телевизиската станица CBS што го емитува интервјуто. Иако главната тема за причината за нивното заминување од кралското семејство беше објавена на Си-Би-Ес како ексклузивна, принцот веќе се отвори за водител Џејмс Корден кога беше гостин пред неколку недели во неговата емисија „The Late Late Show“.

The Late Late Show обично е домаќин на славна личност со која возачот на автомобилот е во автомобил или автобус и му поставува интересни прашања, а повремено и бара од гостинот да отпее песна. Хари бил однесен во туристички автобус бидејќи им рекол дека никогаш не одел на разгледување во Лос Анџелес. Водачот во еден момент му постави прашање што им ја „крева косата на главата“ на членовите на кралското семејство, а особено на кралицата: „Зошто го напуштивте дворот?“

‘Хари и Меган очигледно сакаат да бидат најбараните славни во Америка и светот. Сепак, во Холивуд постојат правила што треба да се следат, исто како што постојат и Бакингемската палата. „Хари го„ минираше “интервјуто со Опра со што искрено се отвори пред Корден“, заклучува експертот. Да потсетиме, во 120-минутно интервју, војводите од Сасекс конечно ќе ја раскажат својата страна на приказната за доаѓањето од Британија, студената врска со принцот Вилијам, нивниот живот во Америка, уште едно дете на патот, принцезата Дајана…

‘Како се чувствувате кога палатата денес ве слуша како ја кажувате својата вистина?’ Ја праша Опра Меган во извадок од интервју објавено пред неколку дена, а Меган не се двоумеше директно да го обвини кралското семејство за ширење невистини за неа.

„Не знам како некогаш можеа да очекуваат да бидеме тивки после сето тоа време кога фирмата (кралското семејство) има активна улога во измислувањето невистини за нас“, рече таа, обрнувајќи се на сторијата објавена во „Тајмс“ дека таа ја злоупотребувала палатата на вработените во Кенсингтон пред да ја напушти Велика Британија, што нејзините адвокати го нарекоа обид на судот да го извалка ликот на Меган преку весникот пред да излезе интервјуто.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris