ОТКРИЕНИ ДОЛГО КРИЕНИ ДЕТАЛИ ОД РАЗГОВОРОТ МЕЃУ ЏЕНИФЕР И АНЏЕЛИНА: Еве што и кажала прељубената актерка на својата колешка!

23 мај, 2021
250529_dzenifer-aniston-i-andjelina-dzoli_ls

Кога станува збор за љубовта, животот навистина не ја сака популарната холивудска актерка Џенифер Анистон, која зад себе има два неуспешни брака. За прв пат се омажи во 2000 година со 56-годишниот актер Бред Пит, а нивниот брак траеше пет години.

Причината за разводот, како што сите знаат, беше актерката Анџелина Џоли, во која Бред се вуби за време на снимањето на господин и госпоѓа Смит. Не е тајна дека на Анистон и требаше долго време да се опорави после тоа, но неодамна беа откриени некои нови детали од тоа време, како што е состанокот на двете актерки.

Имено, кога педесет и едногодишната Џенифер зборуваше за Vanity Fair за тој период од нејзиниот живот, таа откри дека само еднаш ја сретнала својата колешка Анџелина, на паркингот каде се снимала серијата Пријатели. Тоа беше во 2004 година, пред да започне снимањето на филмот „Господин и госпоѓа Смит“, во кој нејзиниот тогашен сопруг Бред и Анџелина беа во главните улоги, пишува Glossy.

Dženifer Aniston i Bred Pit

Џен раскажа како застанала кога ја видела Анџелина, по што ѝ се претставила.

Тогаш и рекла: “Бред е толку возбуден што работи со тебе. Се надевам дека добро се забавувате”.

Anđelina Džoli, Bred Pit i Anđelina Džoli

Тогаш не ни помислувала дека состанокот на Анџелина и Бред ќе означи крај на нејзиниот брак и почеток на нивната љубовна приказна. Но, дури денес, по долго време, може да се чувствува тажно поради коментарите што и ги упатила на својата ривалка, дури и не знаејќи дека ѝ е ривалка.

Џенифер исто така призна дека Бред заминал наскоро откако ја запознал Анџелина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi