Откриени мрачните тајни на познатата Плејбој зајачица: Што всушност се случувало зад затворените врати?

26 февруари, 2021
et_hollymadison_092817.png

Серијата се снима врз основа на мемоарите на Плејбој зајачицата Холи Медисон во која таа ја откри темната страна на животот во вилата на Хју Хефнер.

Потресните мемоари на најпознатата зајачица на Плејбој, Холи Медисон (41) “Down the Rabbit Hole” од 2015 година се образец за новата серија на Sony TV што ќе ги открие мрачните страни на животот во познатата вила на Хју Хефнер.

Холи во нив зборуваше за бизарните сексуални желби на сопствениците на империјата Плејбој и дрогираните оргии во кои беа принудени да учествуваат зајачици за да можат да живеат бесплатно во луксузната вила.

„Знаевме дека е премолчена состојба да останеме во вилата“, изјави за BuzzFeed Медисон, која беше најдолгата девојка на Хефнер.

Тие се фатија кога таа се пресели во неговата вила во 2001 година, а тој веднаш ја презеде контролата над нејзините финансии и не и дозволи да заработи пари надвор од неговата империја. Додека беа во врска, таа рече дека сака да се омажи за него и да има деца, а Хју тврдеше дека тој ќе биде со неа до крајот на животот, но во 2008 година раскинаа. Медисон го опиша нивното прекинување како излекување за Стокхолмскиот синдром.

Додека таа сè уште беше негова девојка, таа стана ѕвезда на реалното шоу „Girls Next Door“, кое, покрај неа, го следеше животот на уште две зајачици на Плејбој, Бриџит Маркарт и Кендре Вилкинсон, со кои Хју беше особено близок.

Холи го опиша животот во озлогласената вила како „пекол“ и призна дека планирала да изврши самоубиство.

Хефнер редовно го критикуваше нејзиниот изглед и не и дозволуваше да посетува терапевт кога се бореше со депресија што ја натера да помисли дека одземањето свој живот е нејзиниот единствен излез.

“Не можев повеќе да издржам. Мислев дека ќе се удавам за да избегам од тој луд живот”, напиша таа во своите мемоари.

Кога конечно ги напушти Хефнер и вилата, беше заменета со зајачицата Кристал Харис со која Хју се ожени во 2012 година и беа во брак се до неговата смрт во 2017 година. Харис честопати ја критикуваше Медисон во јавност и ја обвинуваше дека измислила сè што напишала во нејзините мемоари само затоа што Хефнер не се оженил со неа.

Холи по скандалозниот живот сврте нов лист и во 2013 година се омажи за претприемачот Пасквале Ротело и тие имаа две деца. Тие се разведоа во 2018 година.

Името и датумот на издавање на серијата инспирирани од нејзините мемоари сè уште не се откриени, но познато е дека Медисон ќе ја отелотвори актерката Самара Вивинг, која имавме можност да ја гледаме во популарната драма на Нетфликс „Холивуд“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi