ПО ГЛАСИНИТЕ ЗА ПОРОДУВАЊЕТО ВО ТАЈНОСТ Меган се појави во јавноста

9 мај, 2021
profimedia-0610020634

Таа стави крај на шпекулациите

Откако пред неколку дена странските медиуми се распишаа за тајниот пораѓај на Меган Маркл, тврдејќи дека постои голема можност 39-годишната сопруга на принцот Хари веќе да го родила нивното второ дете – девојче, поранешната актерка сега стави крај на гласините што се појавија синоќа на пренос во живо на концертот VAX од Лос Анџелес. Уклучувајќи се онлајн преку Интернет на концертот, организиран за подигнување на свеста за важноста на вакцинацијата против КОВИД-19, војвотката од Сасекс покажа дека трудничкиот стомак е сè уште присутен и дека сè уште не се породила.

Meghan Markle

Изгледајќи гламурозно како и секогаш, Меган носеше розова кошула – фустан од Каролина Херера за таа пригода, а целата облека ја надополни со пристоен златен накит. Фустанот со цвеќиња се продава по цена од 1.200 фунти, додека вкупната вредност на накитот што поранешната актерка го носеше за време на синоќешното појавување е околу 25 500 фунти. Станува збор за комбинација на часовникот Картие на покојната принцеза Дијана, нараквица од иста марка и ѓердан.

Meghan Markle

Да се потсетиме, минатиот четврток Меган и Хари го прославија вториот роденден на нивниот син Арчи и со своите обожаватели споделија нова фотографија од момчето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi