Победникот на Евровизија фатен во невообичаена ситуација: гледачите убедени дека тој конзумирал дрога во директниот пренос! Уште една непријатност за 22-годишниот Дамијан …

23 мај, 2021
Screenshot 2021-05-23 113210

Пејачот на италијанската група Манескин, 22-годишниот Дамијан Давид, беше фатен од камерите за време на директниот пренос во чудна позиција над масата, а гледачите веднаш започнаа да пишуваат на социјалните мрежи дека се чини дека користи недозволени супстанции.

Наскоро, новинарите на победничката прес-конференција го замолија да го објасни моментот на што Дамијан им одговори дека не станува збор за дрога.

– Не користам дрога. Само собирав стакло, рече тој.

На Дамијан му се случи и една несреќа по објавувањето на победникот. Имено, во славеничката еуфорија му пукнаа панталоните, на незгодно место, на што го предупреди колешка од бендот. А како изгледаше, видете подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi