Погледнете во луксузниот дом на Памела Андерсон, кој го продава поради преселбата во Канада

7 март, 2021
м

На пазарот за недвижнини, 53-годишната Памела Андерсон и понуди луксузно украсена куќа во Малибу, која ја купи во 2000 година за 1,8 милиони долари, а денес таа бара износ 10 пати повеќе. Причината за високата цена на имотот лежи во обемното реновирање што му го даваше низ годините со цел да ја прилагоди куќата според сопствениот вкус.

Luksuzan dom Pamele Anderson

Сместена е на 6234 квадратни метри пристап до приватна плажа и доаѓа со три спални соби и бања. Надворешноста, меѓу другото, се состои од голем бетонски џакузи и базен.

Luksuzan dom Pamele Anderson
Luksuzan dom Pamele Anderson
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris