Познатата актерка има 45 години, а изгледа како девојче: Рис Витерспун фатена со својот СИН во шопинг (ФОТО)

8 септември, 2021
326268_riz-viterspun-shutterstock-529261492_ff

Наследникот на славната актерка веќе стана миленик на тинејџерките, русокос, висок и харизматичен како неговата мајка.

Оскаровката Рис Витерспун живее со своето семејство во Лос Анџелес во дом од бајките вреден 11 милиони долари.

Папараците често ја среќаваат актерката во предградието на Брентвуд, каде што се наоѓа нејзината вила, а Рис изненадува со нејзиниот младешки изглед со години, иако е во петтата деценија од животот.

Попладнево, Витерспун отиде на шопинг со нејзиниот наследник Дикон, кој многу личи на неговата славна мајка.

Актерката беше облечена многу модерно, како тинејџерка, носеше бела кошула, светол тексас и бохо, кафени сандали.

Рис е мајка на три деца кои ги доби во бракот со нејзиниот сопруг Џим Тот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi