Познатите сестри „тешки“ над 50 милиони долари фотографирани во Италија во целосно глупаво издание!

4 март, 2021
tan2019-9-9530266042-460x0

Славните сестри беа фотографирани во многу познат ресторан во Италија во многу необично издание, и тие се обидоа да не бидат препознаени од присутните.

Американските модели Бела (24) и Џиџи Хадид (25) беа фотографирани на вечерата по ревијата „Версаче“ на модната недела во Милано, а по тој повод и двете беа во опуштено издание.

Имено, славните сестри беа фотографирани во познат ресторан во многу необично издание, и тие се обидоа да не бидат препознаени од присутните.

По тој повод, Џиџи носеше црна јакна, сиви фармерки и шарена капа на главата, додека Бела носеше црна јакна и врзане црна шамија околу главата.

Бела имаше розова сенка на нејзините очи, па сестрите Хадид најверојатно одеа на вечера веднаш после работа и да се релаксираат по напорниот работен ден.

“Колку и да се глупаво облечени, тие се убави”, им напиша еден обожавател.

Инаку, Бела неодамна ја објави насловната страница на „Вог“ на која е нејзината сестра Џиџи, со бројни комплименти и ентузијазам за тоа како изгледа.

Јас сум многу горда на тебе, Јелена! Тој сјај после бременоста… Ме воодушевувате секој ден! Ме расплакавте… Давање лице, коса, тело … Но, најважно е давање добрина, почит, интегритет и мајчинство! Најдобрата мама. Најдобрата девојка. Те сакам, сестро, мојата лична Супер жена! – рече Бела на Инстаграм.

Инаку, целото име на Џиџи Хадид е Јелена Нура Хадид, додека на Бела е Изабела Каир Хадид.

Јелена е женско име со грчко потекло (од Хелена). Потекнува од грчките зборови „Елена“, „Хелена“, првично „хеле“ што значи „сјајна“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris