Рацете на Џенифер Лопез и Бен Афлек откриваат многу тајни

9 септември, 2021
1631194927-profimedia-0631201973-750x542

Во моментов најпопуларниот пар на планетата, Бен Афлек и Џенифер Лопез, пристигнаа во Венеција на филмскиот фестивал. Нивните гестови во таа прилика покажаа многу за нивната врска.

Како никогаш да не се развеле, Бен Афлек и Џенифер Лопез се сакаат како тинејџери. По малку криење на почетокот, тие сега се среќни што ја споделуваат својата љубов со другите, па затоа неодамна се појавија на 78 -от филмски фестивал во Венеција.

Таа е целата во бело, со коментари дека нејзината венчаница ќе изгледа прекрасно, а тој во пообично издание, во црна маица и панталони.

Интересно е што, цело време додека шетаа низ градот, а потоа се сместуваат во гондолата, се држеа за рака, цврсто, како да не сакаа да се разделат ниту за момент.

Сето ова беше уште еден показател за нивните обожаватели дека двојката Бенифер ја очекува голема иднина и дека е глупаво што тие раскинале воопшто.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi