Ријалити ѕвездите провокативно позираа во најминијатурните гаќички на светот, па дури и ги соблекоа!

17 февруари, 2021
kendalposter.jpeg

Сестрите Кардашиан имаат милијарди на нивните банкарски сметки – сепак можност како Денот на вљубените никогаш нема да се пропушти!

Познатите ријалити ѕвезди ја рекламираа својата нова линија за долна облека, па позираа во најмалите гаќички што ги виде Инстаграм, а потоа објавија видео во кое прикажаа и голи г*зиња!

Прва што покажа беше манекенката Кендал Џенер.

Во клипот, кој собрал дури пет милиони лајкови за еден ден, ќе ги видите и Ким и Кајли, но вашите очи сепак ќе се свртат кон манекенката во штикли.

Гледајте го „во живо“!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi