Се чекаше нејзиниот одговор: Откако Меган Маркл и принцот Хари упатија обвиненија против кралското семејство, се огласи кралицата Елизабета!

9 март, 2021
475de040a0a313baa2756bab1ae05e6fac868b08

Интервју кое ја шокираше јавноста!

Во ексклузивно интервју за емисијата во операта Винфри, принцот Хари и Меган Маркл упатија низа обвинувања против кралското семејство.

Кралицата Елизабета реши да објави јавно соопштение, по интервјуто кое ја разбуди јавноста и со тоа го изрази своето мислење за целиот настан што се одбележа оваа недела.

  • Целото семејство е многу тажно кога дозна колку се предизвикувачки изминатите неколку години за Хари и Меган. Споменатите проблеми, особено тој што се однесува на расата, се загрижувачки. Семејството го сфатило тоа многу сериозно и приватно ќе ги реши. Хари, Меган и Арчи секогаш ќе бидат сакани членови на семејството – стои во соопштението издадено од Бакингемската палата во име на кралицата Елизабета.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris