Се огласи поранешната сопруга на новиот сопруг на Памела Андерсон: ‘Ова е представа, решив да зборувам’

29 јануари, 2021
RB - 17čme édition du "Dîner de la mode du Sidaction"

Поранешната сопруга на Дан, Кери, која беше во брак со него пет години и ги воспитуваше своите две деца, рече дека дознала за новиот брак на нејзиниот поранешен сопруг преку Интернет.

Поранешната сопруга на Дан Хејхорст, новопечениот сопруг на Памела Андерсон, ја обвини sвездата на Baywatch за уништување на среќно петчлено семејство и дека и го украла нејзиниот сопруг.

Памела и Дан се венчаа на Бадник, а тие се запознаа додека тој работеше на нејзиниот имот во Ладисмит, островот Ванкувер.

Поранешната сопруга на Дан, Кери, која беше во брак со него веќе пет години и ги воспитуваше неговите две деца, рече дека дознала за новиот брак на нејзиниот поранешен сопруг преку Интернет. Таа рече дека парот започнал да се зближува на почетокот на минатата година, додека таа и Дан се уште биле заедно. „Ова не е љубовна приказна за карантин, сето ова е шоу“, изјави Кери за „Њујорк пост“.

„Одлучив да проговорам затоа што сакам луѓето да знаат дека мојата скоро петгодишна врска заврши поради аферата Памела и Дан што започна додека тој беше сè уште со мене“, додаде таа.

Аферата не се случи преку ноќ

Кери рече дека романсата на Памела и Дан не се случила преку ноќ. Имено, тие работеа заедно повеќе од шест месеци пред да започнат љубовна врска. Тој во тоа време работел како занаетчија и Памела го ангажирала за разни поправки низ куќата.

„На сите ни беше тешко поради тоа, не само за мене и за децата. Тие повредија многу луѓе. Дан ги изгуби пријателствата и деловните партнери заради тоа “, рече Кери.

Кери и Дан се запознале на апликација за средби. Таа тогаш беше самохрана мајка на едно дете, а тој беше самохран татко на две деца. Почнаа да живеат заедно кога таа се пресели кај него во Сквамиш, град северно од Ванкувер. Му помогна да ги воспитува своите деца. Тие се преселија на островот Ванкувер пред четири години.

Но, нивните животи се сменија засекогаш кога Дан започна да работи есента 2019 година за да го реновира домот на Памела во Ладисмит. На почетокот, Кери се пожали дека Памела е „луда“ и дека е тешко да се работи со неа. Во јануари 2020 година, Памела се омажи за филмскиот продуцент Џон Петерс, а две недели подоцна се разведоа.


Почнаа да живеат заедно минатото лето

Кери рече дека имала впечаток во тоа време дека Дан и Памела воопшто не се согласуваат. Сепак, работите започнаа да се менуваат на крајот на минатиот март, а Ден поминуваше сè повеќе време надвор од куќата.

„Тој остана со неа и не дојде дома, а јас се грижев за децата“, рече Кери. Таа рече дека Ден првично негирал дека има нешто повеќе меѓу него и Памела, но на крајот и признал дека тој „ја преминал границата“.

Подоцна и се извини, тврди тој. „Тој ме замоли да му дадам време за да го оставам да прави што сака“, рече Кери.

Минатиот јули, Дан отиде да живее со Памела.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi