СЕ СОБЛЕЧЕ ТУРЧИНОТ КОЈ ГИ ПОЛУДЕ СИТЕ МАКЕДОНКИ: Бали Бег шокираше со трансформацијата, па со разголена фотографија го израдува ПОУБАВИОТ ПОЛ!

21 јули, 2021
Screenshot 2021-07-21 210412

Бурак Озџивит со фотографија од плажа ги воодушеви жените ширум светот.

Турскиот актер Бурак Озџивит се здоби со голема популарност во Македонија по улогата на Бали Бег во серијата „Сулејман Величествениот“.

Тој неодамна ги изненади жените ширум светот со новиот имиџ, а сега и со разголена фотографија од летен одмор што им измами воздишки на неговите обожавателки.

Бурак го искористи летото да посети бројни плажи, но и да ужива во пловењето на јахта, додека припадничките на понежниот пол уживаа во секоја објавена слика.

Погледнете ги:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi