Сè упатуваше на ваков исход – Наталната карта на Меган открива многу

8 мај, 2021
profimedia-0609548976

Астрологот објасни колку нејзиниот датум на раѓање влијае на односот со кралското семејство

Од желбата за внимание до траумата во семејните односи – во последните неколку години, многу медиуми и кралски експерти ја анализираа и коментираа Меган Маркл, поранешна актерка во брак со сега отпадниот британски принц Хари. Фактот дека 36-годишниот син на трагично починатата принцеза Дијана, палатата каде што го помина целиот свој живот, одлучи да ја замени со недвижнина во Америка, сè со цел на неговата три години постара сопруга, две – годишниот син Арчи, но и ќерка која треба да се роди наскоро да им овозможи нормален живот, во никој случај не и одеше во прилог на поранешната sвезда на серијата „Костуми“ која јавноста не престанува да ја критикува и обвинува за уништување на кралскиот семејство.

Meghan Markle

Но, ако им се верува на зборовите на астрологот Тереза ​​Чеунг, која за Глоуб ја објасни наталната карта на 39-годишната војвотка од Сасекс, причината за контроверзното однесување на Меган всушност лежи во датумот на нејзиното раѓање. ‘Вашиот роденден го содржи клучот за вашата личност и потенцијал. Секој има избор за тоа како да го изрази својот потенцијал, така што две лица родени во ист ден никогаш нема да бидат комплетно исти “, изјави Чеунг за медиумите, а потоа го објасни датумот на раѓање на Меган.

Meghan Markle

‘Луѓето родени на 4 август имаат силна неподготвеност да апстинираат и обично сакаат сериозно да го оспорат статус кво, и тоа е многу веројатно причината зошто Меган предизвика и продолжува да предизвикува толку многу напнатост во кралското семејство. Принцот Хари, од друга страна, е роден на 15 септември. Тој има чисти, невини и доверливи квалитети. Бројот на раѓање на војводата од Сасекс покажува и сочувство’, објасни астрологот, додавајќи дека привлечноста на принцот Хари кон Меган произлегува од неговата желба или потреба да се изгуби во друга личност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi