Сексапилниот задник на Џенифер Лопез ги запали социјалните мрежи (ФОТО)

19 мај, 2021
9060e2e0cfc73f71ac43524f9296bf6029c60083

Пејачката направи хаос со својот секси изглед

Иако Џенифер Лопез влезе во шестата деценија, таа дефинитивно е една од најубавите жени во светот, а поради нејзината убавина и сексапил, таа е сон на многу мажи на планетата.

Иако се шпекулира дека се смирила со Бен Афлек, пејачката не обрнува премногу внимание на коментарите, туку работи со полна пареа и се подготвува да ја продолжи работата што беше запрена поради пандемијата,

Овој пат, Џеј Ло ги воодушеви следбениците со нова предизвикувачка комбинација. Облечена во црвен фустан со длабок шлиц, таа го истакна својот неверојатен задник, за кој многу воздивнуваат. Фотографијата ја објави нејзиниот стилист со коментар:

– Тој Џеј Ло сјај – стои во описот, додека обожавателите на пејачката се согласија дека таа никогаш не изгледала подобро.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi