СЕЛФИТО ПОДИГНА ГОЛЕМА ПРАШИНА: Мадона на слика со својата ќерка, но сите го гледаат овој СТРАШЕН ДЕТАЛ! (ФОТО)

11 април, 2021
profimedia-0221086547

Кој би рекол …

Пејачката Мадона е многу приврзана за своите деца, но сепак има посебна врска со нејзината ќерка Лурдс Леон. Многумина велат дека Лурдс на многу начини потсетува на познатата пејачка, а најмногу во тој отсечен став.

„Како делови од твоето срце да шетаат наоколу, надвор од тебе“, напиша Мадона покрај фотографијата што неодамна ја објави со својата ќерка.

Инаку, оваа фотографија е направена минатата година, на прославата на 62-от роденден на Мадона. Ја објави нејзината ќерка Лурдс Леон, која потоа доби многу коментари за нејзината небричена пазува.

Еве како изгледаа:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris