СЕСТРАТА КАКО НАЈГОЛЕМА ПОДДРШКА Шајло Џоли Пит повторно на патерици

14 април, 2021
BeFunky-collage-1

Нивната врска станува се посилна

Покрај тоа што се сестри, Шајло Џоли Пит и Захара Џоли Пит имаат многу заедничко. Од фактот дека и двете имаат поврзаност со Африка, неодамна имаа операции и заедно се опоравија, па дури и ја делат познатата пријателка, актерката Мили Боби Браун, која се прослави во серијата ‘Stranger Things’. Двете ќерки од шесте деца на поранешните сопружници Бред Пит и Анџелина Џоли, сега се фатени без родителите, во друштво на пријатели, и според сите извештаи, нивната врска станува посебна. Ова е потврдено со поддршката на Захара за нејзината сестра, која сè уште оди со помош на патерици.

Папараците ги забележале во Бурбанк, Калифорнија во близина на мал авион. Не е познато дали после тоа отишле некаде со истиот. Сепак, 14-годишната Шајло, која сè уште оди со помош на патерици, повторно е во центарот на вниманието. Имено, на Шајло и беше опериран колкот минатата година, неколку дена по нејзината постара сестра Захара. Се чини дека проблемот сè уште не е решен.

shiloh

‘Во последните два месеци се соочував со операции на моите ќерки. Мојата најстара ќерка, 15-годишната Захара, прва заврши на операција, а неколку дена подоцна, и на мојата помлада ќерка Шајло мораше да и биде извршена операција на колкот. Тие знаат дека ова излегува во јавноста. Ја почитувам нивната приватност, затоа разговаравме и тие ме охрабруваа да зборувам за сè “, изјави тогаш актерката, потенцирајќи колку е среќна затоа што сите биле заедно кога било тешко.

Анџелина во тоа време не зборуваше за причината за операцијата на Захара, но призна дека е убаво да се гледаат сестрите како се грижат една за друга. ‘Јас сум неизмерно горда на моите ќерки кога гледам колку се грижат една за друга. Ништо не им беше поважно од тоа да си помагаат и со задоволство оставија сè друго настрана за да можат да си се посветат една на друга. Тие се чувствуваат исполнети затоа што можеа да помогнат. И тоа е љубов “, опиша таа.

shiloh i zahara

Оттогаш папараците посветуваат сè поголемо внимание на овие сестри. Честопати може да се видат тинејџерките како одат заедно на шопинг или шетаат низ градот, а доказ за тоа се и неодамнешните папарацо-фотографии кога беа снимени со нивната мајка по повод роденденот на Захара.

Една од важните врски помеѓу Захара и Шајло е фактот дека и двете се родени во Африка. Захара е посвоена од Енџи од нејзината родна Етиопија кога девојчето имало само шест месеци. Една година подоцна, во 2006 година, се роди првото биолошко дете на актерката и нејзиниот поранешен сопруг, а Шајло тогаш, по желба на нејзината мајка, беше родена во Намибија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris