СКАНДАЛ! „СРАМ ДА ТИ Е, МОЖЕ ЌЕРКА ДА ТИ БИДЕ, А ТИ ЈА СЛИКАШ ГОЛА …“ Поради оваа ФОТОГРАФИЈА се дигра огромна прашина!

7 јуни, 2021
445952_skot_f

Поранешниот сопруг на Кортни Кардашијан и еден од актерите во реалното шоу „Во чекор со Кардашијанс“ Скот Дисик (40) неодамна влезе во врска со манекенката Амелија Хамлин, која е 21 година помлада од него!

Амелија се појави на Инстаграмот на Скот скоро гола, што предизвика хаос на оваа социјална мрежа.

Дисик ја сликал во градник и танга, и тоа во момент кога се истегнува, па затоа и напишал „Уште малку повисоко, само уште малку…“, по што ријалити sвездата била нападната од неговите следбеници.

„Срам да ти е, дете е, можеш татко да ѝ бидеш, а ти ја сликаш гола.“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi