СКОКАШЕ НА МАСАТА И ГО ПОКАЖУВАШЕ ЗАДНИКОТ: Мадона направи ХАОС во емисијата на славниот водител, велат дека изгубила КОНТРОЛА! (ВИДЕО)

8 октомври, 2021
2747045_dzimi-madona-3_ls

Кралицата на попот во неделата шокираше многумина поради интервјуто со познатиот водител Џими Фалон, а социјалните мрежи зујат за нејзиното однесување.

Имено, Мадона (63) пристигна во турбо-краток фустан за време на интервјуто со кое го промовираше нејзиниот концертен филм „Мадам Икс“, но тоа беше само почеток. Во еден момент, таа стана од столот и се фрли преку масата на водителот.

Džimi Felon, Madona

Фелон не знаеше што точно да направи во тој момент, па се обиде да ја покрие Мадона со сакото, но потоа таа го крена здолништето и им покажа малку премногу на гледачите. Таа призна дека обожава опијати, а без влакна на јазикот коментираше уште неколку детали од нејзиниот живот.

Džimi Felon, Madona

По шоуто, многумина рекоа дека пејачката претерала. „Сепак е премногу за да се гледа“, „Мадона очигледно сака да биде млада засекогаш, но тоа не и оди“, „Не можам да кажам дали ми се допаѓа ова или не“, „Воопшто не беше смешна“, „ Јасно ми е дека луѓето прават што сакаат, но ова е одвратно“, се само некои од коментарите под видеото.

Džimi Felon, Madona

Пред само неколку дена, пејачката ги шокираше сите со својот изглед на премиерата на нејзиниот концертен филм. Познатата пејачка претера со естетските процедури, па нејзиното лице беше е искривено по бројните операции. Таа веќе не се ни обидува да го скрие тоа, но нејзините обожаватели велат дека веќе не е ниту сенка за тоа како изгледаше пред неколку години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris