„СО ОВАА ФОТОГРАФИЈА ОТКРИ ДЕКА СЕ ЗАЕДНО“: Лени Кравиц вљубен во Џеј Ло?

4 мај, 2021
20210501_111325

Пред само неколку недели, Џенифер Лопез и Алекс Родригез официјално се огласија и потврдија дека на нивната четиригодишна врска и дојде крајот. „Сфативме дека сме подобри пријатели и со нетрпение очекуваме да останеме тоа. Ќе продолжиме да соработуваме и да се поддржуваме едни со други во заедничките работи и проекти “, напиша 51-годишната Лопез и шест години помладиот спортист во соопштението. Ако ги прашате американските таблоиди, не е прерано да се оди чекор подалеку, па последните денови се повеќе луѓе пишуваат дека се роди љубов помеѓу латино дивата и музичарот Лени Кравиц.

Додека се одвиваше вистинска драма меѓу Алекс и Џеј Ло, рок-sвездата Лени Кравиц, со кого пејачката и актерка работи на филмот ‘Shotgun Wedding’, си го најде своето место среде сè. Според написите во американското списание „In Touch“, меѓу нив почнало да се раѓа нешто повеќе. Токму кога се веруваше дека имаат искра, Алекс пристигна во Доминиканската Република, во надеж дека ќе ја среди својата врска со неговата поранешна свршеница. Судејќи според сѐ, тие не успеаја, а на Лени и Џенифер им беше дадена можност да го продлабочат своето пријателство. Но, обожавателите по вчерашната објава на Кравиц заклучија дека помеѓу нив се случува нешто повеќе од пријателство.

„Џенифер, после толку години дружење, конечно добивме шанса да работиме заедно и да бидеме креативни. Тоа беше искуство кое секогаш ќе го сакам. Љубов и почит“, напиша Лени, кој беше посипан со коментари од обожавателите под фотографијата. ‘Ох, тие двајцата мора да бидат заедно. Погледнете само како тој ја гледа неа. Погледнете ја нејзината насмевка. Со оваа фотографија тој објави дека се заедно, убеден сум ’, напиша еден обожавател.

„Откако се приклучија на проектот, парот стана многу близок и Лопез му откри дека е голем обожавател на неговата работа. Кога ќе се исклучат камерите, тие одат на ручек заедно и се чини дека одлично се забавуваат. Неговото пријателство и поддршка беа корисни по раскинувањето со Алекс, но Лени е исклучително шармантен и убав, па сите се сомневаме дека таму се развива нешто многу подлабоко “, изјави изворот од сетот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi