Средба што ја раскинува душата: Џенифер Лопез пролеа солзи поради неа (ВИДЕО)

25 февруари, 2021
јх

Џенифер Лопез е позната по своите хумани дела и сака да ги изненадува своите обожаватели. На крајот на минатата година таа посети болно девојче, чија желба беше да запознае поп-икона.

Познатата пејачка седеше со неа и и рече колку е посебна и колку всушност ја инспирира, а додека ова мало девојче ги повторуваше своите зборови, низ лицето на Џенифер Лопез течеа солзи, кои не можеше да ги контролира

На крајот од видеото, девојчето ја заштити Џенифер со молитва, која ја изговори на шпански јазик. Таа одеше со прстите преку лицето, како лице на свештеникот, велејќи: – Во име на таткото, синот и светиот дух – АМИН!

I know you’re crying 🥺 #jlo @jlo #jenniferlopez #thanksamillion #fyp #foryou #foryou #foryoupage #kindness #quibi (tiktok.com)

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi