Сузана Гавазова покажа колку има густа и раскошна коса, ама кој ти гледа фризура кога пред себе има секси визура: „Во коси да ти спијам, на гради да ти заспивам“ (ФОТО)

21 јули, 2021
suzana

Сузана Гавазова покажа дека летово вистински ужива… летниот одмор максимално го искористи да се одмори, наполни батерии, собере снага и акумулира енергија за нови работни подвизи, во вид на песни, спотови, настапи…!

Уживањето подразбира и слатки задоволства секако, па Гавазова во ниту еден момент не пропушта да ги практикува, а при тоа и да покаже колку е секси и заводлива.Сместени бујните облини во мини бикини во разни варијанти, го потврдуваат нејзиниот телесен раскош, привлечност  и убавина со кои пејачката располага.

Но, овој пат Гавазова сакаше и на нешто друго да постети, па затоа сподели едно малку поинакво видео клипче со селфи одблизу од автомобилот. Седната зад воланот, фолкерката сакаше да се пофали со својата долга, црна, густа коса, арно ама…  Кој ти гледа во фризура кога пред себе има многу посекси визура?!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi