Свршеникот на Џенифер Лопез, наводно, имал афера, а контроверзната „љубовница“ се огласи: „Се слушнавме само преку FaceTime, се доверив на погрешна личност“

12 февруари, 2021
o_15857270_480

Со краток и јасен одговор „Не ја знам“ Алекс Родригез одговори на прашањата од странските медиуми дали тој ја изневерил својата свршеница Џенифер Лопез со јужната убавица Медисон ЛеКрој. Таа сепак тврди поинаку и потврдува дека размениле неколку флертувачки видео повици преку FaceTime.

Пензионираната Yankee и ријалити sвездата Медисон ЛеКрој се најдоа во центарот на јавниот скандал откако Крег Коновер, нејзиниот колега од шоуто „Southern Charm“, изјави дека Медисон го изневерила своето поранешно момче Остин Крол со поранешен играч на Мајами. Гледачите заклучиле дека станува збор за Алекс Родригез. Сепак, Медисон јавно зборуваше за тоа како се случи сè што е нашироко напишано пред неколку години, но дури сега се емитува на телевизија.

Таа изрази жалење за непријатностите што му ги предизвика нему, но и на своето семејство со оваа афера. Сè во врска со повиците заврши во јавноста затоа што таа имаше доверба во погрешна личност.

– Тој дури и не ја познава лично. Погледнете, дали тоа значи дека тој не и испратил порака на Инстаграм или дека не и ги лајкувал нејзините фотографии? Претпоставувам дека не, но тој не ја познава и дефинитивно не се поврзал во живо со неа, изјавил ексклузивно за The Post инсајдер близок до поранешната ѕвезда на МЛБ. И само што започна со лајкови. Познатите забораваат дека нивните обожаватели го следат секој нивни потег, па во јануари следбеник на 45-годишниот спортист на Твитер објави во два наврати дека му се допаѓаат фотографии од ријалити sвездата, кои веднаш кренаа голема прашина.

Сепак, лајковите набргу беа тргнати и за некое време немаше нови, па ситуацијата се смири. Сепак, сега е потврдено дека ЛеКрој и Родригез биле во некаква врска дури и да било преку Интернет. Од друга страна, Џенифер Лопез требаше да се омажи за него на почетокот на оваа година сè додека не ја одложија венчавката поради корона вирусот. Ова не значеше никаква промена во нивната врска, така што тие често можеа да се видат заедно, а Родригез беше нејзин придружник на инаугурацијата каде што настапи Лопез.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi