Таткото на Бен Афлек е изненаден од веста дека неговиот син повторно ја љуби Џенифер Лопез: Слм слушнал за неа, но …

5 јуни, 2021
profimedia-0017431704-830x0

– Разговарам со моите деца за нивниот живот кога ќе ги видам и ми кажуваат само што сакаат – рече таткото на Афлек

Таткото на Бен Афлек, Тимоти Афлек, проговори за обновената романса меѓу неговиот син и пејачката Џенифер Лопез.

Имено, 77-годишникот рече дека не бил информиран дека се смириле, како и остатокот од семејството, и дека Бен со години не „пател“ за латино дивата.

Со оглед на тоа што многумина од шоу – бизнис индустријата велат дека Бен и Џенифер никогаш не престанале да се сакаат, многумина беа изненадени што таткото на Бен не ни знаел дека парот Бенифер е повторно актуелен.

– Секако дека слм слушнал за неа, но немав идеја што се случува – рече Тимоти.

– Зборувам со моите деца за нивниот живот кога ќе ги видам и тие ми кажуваат само што сакаат – рече тој.

Тој призна дека можеби бил „во мрак“ затоа што со месеци не успеал да се види со Бен.

„Толку долго не сум ги видел своите деца поради вирусот“, рече Тимоти.

Двојката „Бенифер“, како што се нарекуваше порано, се повторно заедно 17 години по разводот во 2004 година и изгледаат позаљубено од кога било.

Двојката прв пат беше забележана заедно пред неколку недели за време на одмор во Монтана, а после тоа поминаа една недела заедно во Мајами, каде беа фотографирани неколку пати на балконот во вилата што ја изнајмија само за нив двајца.

Да се потсетиме, се запознаа на снимањето на филмот „Гигли“ во 2001 година и беа верени од 2002 до 2004 година, по што тој се ожени со актерката Џенифер Гарнер, со која има три деца и од која се разведе во 2018 година.

Во меѓувреме, Лопез беше во брак со пејачот Марк Ентони, со кого има близнаци – Максимилијан и Ема.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi