Травис не може да престане да споделува фотографии од позадината на Кортни Кардашијан во танга, но некои беа позаинтересирани за другата глетка

29 април, 2021
travis-barker-kourtney-kardashian-dating-rumors

Травис Баркер ја љуби ријалити sвездата Кортни Кардашијан, чии фотографии одеднаш сè почесто ги споделува на својот Инстаграм профил и не крие колку ја сака.

Музичарот Травис Баркер (45) започна да споделува фотографии со Кортни Карашијан на нејзиниот 42 роденден, а сега се чини дека тој не може да запре со изразите на љубов кон неа.

„Било каде со тебе“, истакна Травис и сподели серија слики на Инстаграм. Сепак, оние што се истакнаа беа оние со задникот на Кортни во бикини, односно минијатурни танга во боја на кожа.

Се чини дека на Баркер ова му е омилен дел од неговата девојка, со која направи серија фотографии од нивното патување. Кортни коментираше на неговиот пост, како и мноштвото следбеници за кои едно видео беше поинтересно од бујната позадина во танга.

„Насекаде“, напиша Кардашијан.

„Трет дел од објавата: Нема ништо пострашно“, „Видеото ме зачуди“, „Тој мост? Не“, „Висини. Браво, Трав“, „Уживај“, „Проклетство. Тој мост е тешко да се гледа“, ги коментираа снимките на кои Баркер и Кардашијан одат преку мост и евидентно е колку се високо над земјата.

Сепак, други се фокусираа на парот. „Таа е среќна“, „Најдобриот славен пар по долго време“, „Не можам да се носам со тоа колку сте секси заедно“, „Кој Скот?“, „Се надевам дека нема да ти прејде проклетството на Кардашијан затоа што не ти треба “,„ Можеш да се види дека се заљубени “,„ Ожени се веќе еднаш со неа “, коментираат следбениците на Травис.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi