Убавата актерка и 10 години помладиот музичар го поминуваат секој можен момент заедно, а сега протекоа детали за нивната врска!

7 февруари, 2021
1403173.jpeg

Откако се појавија фотографии како се држат за рака уживајќи минатиот викенд на венчавката на менаџерот Џефри Азоф во Монтечито, американската актерка Оливија Вајлд и англискиот пејач Хари Стајлс продолжуваат да бидат главната тема на медиумите. Сите се интересираат како се запознал парот, како 10-годишниот помлад музичар успеал да освои убава актерка и како напредува нивната врска, а сега се познати нови детали од нивната врска.

Љубовта на холивудската актерка Оливија Вајлд и англискиот музичар Хари Стајлс гори од силен пламен. Барем така тврди извор познат на порталот „Пипл“, кој неодамна проговори за деталите од љубовната врска за кои во моментов зујат сите медиуми.

Оливија и Хари се однесуваат „многу сериозно“ и „го поминуваат секој момент заедно“, откри извор близок до парот дека папараците ги следат нивните стапки во последните неколку недели.

Неодамнешните фотографии од двојката направени на прошетка во Санта Барбара докажуваат дека се луди едни по други. Бидејќи нема многу што да се прави среде пандемија, Оливија и Хари се собраа со неколку пријатели, купија за пиење и уживаа во дружењето на чист воздух.

Оливија нагло ја раскина седумгодишната свршувачка со нејзиниот колега Џејсон Судеикис, а медиумите наскоро открија дека актерката утехата ја пронашла кај младиот поранешен член на групата One Direction. Се верува дека хемијата се појавила за време на соработката со новиот филм на Оливија „Не грижи се мила“.

„Оливија е многу среќна со Хари“, додаде неименуван извор кој тврди дека парот се вратил во филмскиот сет по кратка пауза и го продолжил снимањето, што е уште една причина за нивното приближување.

Снимањето се одвива во согласност со строгите епидемиолошки мерки, бидејќи неколку пати се одложуваше поради појавата на вирусот и тестирањата.

27-годишниот пејач кој лудува по тинејџерки ширум светот несомнено ја освои 36-годишната актерка која, како што претходно потврдија некои извори, многу брзо паднала на неговиот шарм и се впуштила во нова љубовна врска.

„Нивната хемија е многу видлива“, изјави извор претходно за „Пипл“, кој потоа откри дека Хари и Оливија редовно продолжуваат со дружењето надвор од сетот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi