ВИЛАТА КАДЕ ГИ ПОМИНАА НАЈУБАВИТЕ ДЕНОВИ: Ѕирнете во луксузната зграда во која живееја Бред Пит и Џенифер Анистон

13 април, 2021
lux vila

Бред Пит, Џенифер Анистон, но и Анџелина Џоли дефинитивно никогаш нема да го напуштат центарот на вниманието на јавноста.

Нивните бракови, љубовни врски, помирувања и разводи, секогаш ќе ги полнат страниците и ќе предизвикуваат бурни реакции во јавноста.

Иако Џенифер и Бред ставија крај на нивната љубовна врска во старите денови, се појавија информации дека се продава вилата во која живеел овој поранешен пар.

Имено, таа се продава по цена од 56 милиони долари. Изградена е во триесеттите години на дваесеттиот век, а била реновирана од поранешните партнери во периодот од 2001 до 2006 година.

Има четири спални соби, теретана, базен, но и тениско игралиште.